Eceli gelen sanatçı cami duvarına….

Eceli gelen sanatçı cami duvarına….

“Eceli gelen köpek Cami duvarına işermiş.”

Ne Muhteşem bir tespit bu.

Önce İlyas Salman’ı gördük: ” Din Dersleri kaldırılsın diyerek elinde megafonla höykürürken !”

Sonra Zeki Alasya’yı gördük : ” Emek Sinemasında Namaz kılınacaksa hiç açılmasın daha iyi diye höykürürken !”

Sonra Hakkı Devrim’i gördük : ” Muhammed Kabile Şefidir diye Höykürürken !”

Sonra Müjdat Gezen’i gördük : “Sokaklarda bunca aç, açıkta insan varken çocukları niye Umre’ye götürüyorsunuz diye Höykürürken !”

 

Gördüğünüz gibi Ecdadımız yine yanılmamış ve muhteşem bir tespite imza atmışlar. Evet Eceli gelen köpekle kastedilen mana şudur. Artık yapacak işi kalmamış, gözden, değerden düşmüş köpek gelir birilerinin kutsalına pisler ve ölmek için tehlikeli bir adım atmış olur.

Kendi kendilerine Sanatçı ! lakabını takmış Medya Gazıyla bir yerlere gelmiş bu kimseler tıpkı anlattığım gibi gözden gönülden düştükten, değerini yitirdikten sonra Cami Duvarına işemeyi marifet belliyorlar.

Milyon Dolarlık evlerde yaşıyor, Bir İlçeyi giydirecek kadar elbiseyi dolabında tutuyor, gittiği pavyonda bir gecede 10 Umre parasını Dansöze sıkıştırıyor, sonrasında bakıyor ki maddi açıdan kendi sıkışıyor var gücüyle İslam’a saldırıyor ki birileri kendisine sahip çıksın, birileri kendisine rol versin, birileri cesaretinden ötürü ödüllendirsin !

Yazıklar olsun bu meymenetsizleri bizlere Sanatçı diye itekleyenlere, Yazıklar olsun bundan böyle bu mendeburları Sanatçı diye izleyenlere…

Ömer Osmanlı

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>